Sep 30,  · Reperi kosovar mjaft i pëlqyer dhe popullor jo vetëm në Kosovë por edhe në Shqipëri, Getoar Selimi ka publikuar klipin e tij me të ri. “E nxonme” titullohet kënga që vjen me një klip interesant ku ndryshe nga herët e tjera Getoari shfaqet vetëm/5(21). Sep 30,  · Music video and the lyrics of the song E Nxonme by Getoar Selimi, Ghetto Geasy, Tingulli 3nt, Geti, Babastars/5(K). Sign in now to see your channels and recommendations! Sign in. Watch Queue Queue.

If you are looking

getoar selimi e nxonme

Ghetto Geasy - E Nxonme, time: 3:25

Sign in now to see your channels and recommendations! Sign in. Watch Queue Queue. Getoar Selimi E Nxonme. Ballina Artistë me G Getoar Selimi Këngët E Nxonme Teksti Videoklipi Shpërndaje Video: Ref Prej syve tu e kom marr si pune e bome Ty ta Ka kojt e ske kallxu qe je e nxonme Prej syve tu e kom marr si pune e bome Ty ta Ka kojt e ske kallxu qe je e nxonme. Sep 30,  · Music video and the lyrics of the song E Nxonme by Getoar Selimi, Ghetto Geasy, Tingulli 3nt, Geti, Babastars/5(K). Aug 13,  · Hip Hop Germany agon amiga baba stars babastars dj jungle e nxonme geasy geti getoar selimi getoar selimi nxon getoar selimi nxone getoar selimi nxonme getoari ghetto geasy ghetto nxonme imagine Love Song ma i madhi nven maimadhinven nxon nxone nxonme po t'shoh permas skivi tingulli 3 tingulli 3nt tingulli trent. Sep 30,  · Reperi kosovar mjaft i pëlqyer dhe popullor jo vetëm në Kosovë por edhe në Shqipëri, Getoar Selimi ka publikuar klipin e tij me të ri. “E nxonme” titullohet kënga që vjen me një klip interesant ku ndryshe nga herët e tjera Getoari shfaqet vetëm/5(21).Getoar Selimi · December 16, ·. Loqka e nxonme.. clubefir.net Ghetto Geasy - E Nxonme. Ghetto Geasy - E nxonme Ref Prej syve tu e kom marr si. Ta kisha dit me heret qe je e nxonme SHARE. Getoar Selimi · October 18, ·. Ta kisha dit me heret Ghetto Geasy - E Nxonme. High quality download . E Nxonme. By Ghetto Geasy. • 1 song. Play on Spotify. 1. E Nxonme Listen to E Nxonme in full in the Spotify app Getoar Selimi; ℗ Getoar Selimi. Legal. GETOAR SELIMI · @GhettoGeasy. CEO of BABASTARS Albanian rapper, songwriter, record producer, fashion designer, and entrepreneur. -

Use getoar selimi e nxonme

and enjoy

see more edhi sard khana video er

5 thoughts on “Getoar selimi e nxonme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *